Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
 • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
 • | krzymow@op.pl

W dziale "Wsparcie dla Ukrainy" publikujemy ważne informacje nt. działań z zakresu pomocy naszym wschodnim Sąsiadom, prowadzonych na terenie gminy Krzymów. Prosimy Mieszkańców oraz przedstawicieli szkół, organizacji i instytucji z terenu gminy Krzymów o przesyłanie informacji na adres: gok.brzezno@o2.pl celem ich publikacji na niniejszej podstronie oraz w gminnych mediach społecznościowych.


WSPARCIE DLA UKRAINY


 • Powiat koniński: Atrakcje dla gości z Ukrainy

  22.03.2022 08:59Dłoń w polskich barwach ściska dłoń w barwach ukraińskich

  Z myślą o coraz liczniej przybywających do naszego regionu uchodźcach, konińska Lokalna Organizacja Turystyczna LOT Marina przygotowała dwujęzyczną ulotkę z polecanymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Są to miejsca bezpłatne, gdzie można miło i beztrosko spędzić czas.

 • Brzeźno: To spotkanie było potrzebne

  19.03.2022 13:21Dłoń w polskich barwach ściska dłoń w barwach ukraińskich

  Około czterdziestu osób przyszło do Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie na spotkanie dla uchodźców z Ukrainy i przedstawicieli rodzin, które ich przyjęły do swoich domów. Celem spotkania była przede wszystkim diagnoza potrzeb naszych gości zza wschodniej granicy.

 • BRZEŹNO: Spotkanie dla uchodźców

  Gmina Krzymów, Brzeźno: 11.03.2022 16:18Flaga Ukrainy

  W piątek, 18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie odbędzie się spotkanie, na które zaproszeni są przebywający na terenie naszej gminy uchodźcy z Ukrainy oraz mieszkańcy, którzy podejmują ich w swoich domach. Celem spotkania jest integracja obywateli Ukrainy oraz diagnoza ich aktualnych potrzeb. Poniżej publikujemy zaproszenie skierowane przez organizatorów.

 • Gmina Krzymów: Zbiórki dla uchodźców

  Gmina Krzymów: 07.03.2022 15:36Flaga Ukrainy

  Poniżej publikujemy wykaz instytucji i organizacji, które na terenie gminy Krzymów prowadzą zbiórkę rzeczy dla uchodźców z Ukrainy.

 • Ulotki informacyjne dla uchodźców z Ukrainy

  Gmina Krzymów, Polska: 07.03.2022 15:30Flaga Ukrainy

  Kancelaria Prezydenta RP przygotowała ulotki informacyjne dotyczące zasad pobytu obywateli Ukrainy na terenie Polski. Publikujemy je w językach: polskim, ukraińskim, angielskim i rosyjskim.

 • Gmina Krzymów: Pomagamy uchodźcom i tym, co zostali w Ukrainie

  03.03.2022 13:33Flaga Ukrainy

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnie dwudziestego siódmego marca uruchomiła zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby dla uchodźców z Ukrainy. Trwała ona do drugiego marca. Tego dnia w Krzymowie zostało zorganizowane spotkanie w sprawie udzielania pomocy uchodźcom i tym, którzy zostali w Ukrainie. Tym samym rozpoczęła się gminna zbiórka darów.

 • Brzeźno/gmina Krzymów: Pomagamy uchodźcom

  28.02.2022 09:51Brzeźno/gmina Krzymów: Pomagamy uchodźcom

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnie dwudziestego siódmego marca uruchomiła zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby dla uchodźców z Ukrainy. Potrwa ona do drugiego marca. Natomiast wkrótce rozpocznie się gminna zbiórka.


ˆ